• Bayram TAŞKIN
  Battalgazi Belediye Başkanı
  Bayram Taşkın 1974 yılında Malatya’nın Battalgazi ilçesinde doğdu. İlköğretim, ortaöğretim ve lise eğitimini Malatya’da tamamlayan Taşkın, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1997 yılında mezun oldu.1998 yılında stajını tamamlayıp Malatya Barosu bünyesinde 25 yılı aşkındır serbest avukatlık yapan Taşkın, 2010-2012 yılları arasında Malatya Barosu Başkanvekilliği görevini üstlendi. 2013-2014 yılları arasında AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanlığı görevini yürüten Taşkın, evli ve 3 çocuk babasıdır.
   • Ahmet Ünver
    Başkan Yardımcısı

     

    Ahmet ÜNVER Belediye Başkan Yardımcısı

    1971 yılında Battalgazi İlçesi Fırıncı köyünde doğdu. İlköğretimini Fırıncı ilkokulunda, orta ve lise eğitimini Malatya İmam Hatip Lisesinde tamamladı. İnönü Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden 1995 yılında mezun oldu. 1998 yılında İnönü Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi Anabilim Dalında Tezli Yüksek lisansını (Master) tamamladı.

    Memuriyet hayatına Malatya Büyükşehir Belediyesinde başlayarak İnsan Kaynakları Müdürlüğü, Kültür A.Ş Genel Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Emlak-İstimlak Müdürlüğü, Sağlık İşleri Müdürlüğü, Kadın-Aile ve Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü ve İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Ayrıca çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yönetici olarak görev yaptı. 2024 yılı Nisan ayı itibarı ile Battalgazi Belediyesi Başkan Yardımcısı olarak göreve başlamıştır.

    Evli ve üç çocuk babasıdır.

    • Yasin Doğan
     Destek Hizmetleri Müdürü

     • Av. Ali Mete KARATAŞ
      Hukuk İşleri Müdürü

      Av. Ali Mete KARATAŞ – Hukuk İşleri Müdürü

      1982 yılında Malatya da doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi sırasıyla; Fırat İlköğretim okulu ve Malatya Anadolu Lisesi’nde okudu.2000 yılında üniversite eğitimini Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde sürdüren Karataş, 2006 yılında Malatya Barosu Avukatlık Staj eğitimini tamamladı. 2007 yılında Avukatlık Stajını tamamladıktan sonra Serbest Avukatlık mesleğine başladı.

      2012 yılında Serbest Avukatlık kariyerini noktalandırarak Hanımınçiftliği Belediyesi Kurum Avukatlığı görevine başladı. 2014 tarihinden bu yana da 6360 sayılı yasa kapsamında nakil edilmiş olduğu Battalgazi Belediye Başkanlığı bünyesinde Avukatlık mesleğine devam etmektedir.

      Ali Mete KARATAŞ evli ve bir çocuk babası olup İngilizce bilmektedir.


      Bağlı Birimler

      • Dava-İcra Takip Birimi
      • Evrak Kayıt ve Arşiv Birimi
      • Yusuf BÜYÜK
       İnsan Kaynakları Müdürü

       Yusuf BÜYÜK İnsan Kaynakları Müdürü

       1975 yılında Baskil’de doğdu. Lise öğrenimini Fatih Lisesinde tamamladı. İnönü Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Yönetim ve Organizasyon Bölümünü Yüksek Lisans yaparak 2012 yılında mezun oldu. 1997-2009  yılları arasında Kırklareli Kadastro Müdürlüğünde Kadastro Teknikeri olarak göreve başladı.2009 Mart-2009 Kasım ayları arasında Gönen Tapu Müdürlüğünde Tapu Sicil Müdür Yardımcısı olarak aldı. 2009 Kasım-2014 Mart ayları arasında Malatya Tapu Müdürlüğünde Tapu Sicil Müdür Yardımcısı olarak görev aldı. 2014 Mart-2014 Eylül ayları arasında Battalgazi Tapu Müdürlüğünde Tapu Sicil Müdür Yardımcısı olarak görev aldı.2014 Eylül- 2014 Ekim Van Tapu Kadastro Genel Müdürlüğünde Bölge Müdür Yardımcısı olarak görev Aldı. 2014 Kasım-2018 Temmuz ayları arasında Arguvan Tapu Müdürlüğünde Tapu Müdürü olarak görev aldı.2018 Temmuz-2024 Mayıs ayları arasında Kale Tapu Müdürlüğünde Tapu Müdürü olarak görev aldı. 02/05/2024 tarihinden itibaren Battalgazi Belediyesinde İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü olarak görev yapmaktadır.

       • Hüseyin Serçe
        Yazı İşleri Müdürü

        Hüseyin Serçe – Yazı İşleri Müdürü

        1983 yılında Malatya ili, Battalgazi ilçesi, Bahri (Erenli) Mahallesinde doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Erenli İlköğretim Okulunda, Lise öğrenimini Kale İzollu Lisesinde, Lisans öğrenimini Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde ve Yüksek Lisans öğrenimini İnönü Üniversitesi Sağlık İşletmeleri Yöneticiliği Bölümünde, “Belediye Gelirleri ve Kullanım Alanları” üzerine tezini tamamlayarak yapmıştır.

        Çalışma hayatına 2006 yılında Erenli Belediye Başkanlığı’nda başlamış olup, aynı belediyede başta Mali Hizmetler Müdürlüğü olmak üzere, Yazı İşleri Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü gibi diğer tüm müdürlüklere de birlikte vekaleten bakmıştır. EBYS, Bütçe ve Muhasebe, İhale Mevzuatı, Personel Özlük ve Yazı İşleri, Bilgisayar İşletmenliği Operatör Programı ve RE-Organizasyon İSO gibi çeşitli eğitimlere katılmıştır.

        6360 sayılı kanun ile Erenli Belediyesi’nin tüzel kişiliğinin kaldırılması sonucu,2014 yılı mart ayında Battalgazi Belediyesi’ne geçiş yapmıştır. 2015 yılı mayıs ayı itibariyle Yazı İşleri Müdürü olarak atanmış olup, halen görevini sürdürmektedir. 2024 yılı nisan ayı itibariyle Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak atanmış olup, halen görevini sürdürmektedir.

        Hüseyin SERÇE evli ve iki çocuk babasıdır.

   • Erol Yiğit
    Başkan Yardımcısı

    Erol YİĞİT Belediye Başkan Yardımcısı
    1968 yılında Malatya da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Malatya da tamamladı. Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünde 1991 yılında, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden 2007 yılında, Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Yüksek Okulu Halkla İlişkiler bölümünden 2009 yılında, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünden ise 2013 yılında mezun oldu. 1992 yılında Proje Ofisinde İnşaat Mühendisi olarak iş hayatına başladı. 1997 yılında 2. Taktik Hava Kuvveti Komutanlığında Yedek Subay oldu. 1998 yılında Sincan Belediyesinde sırası ile İmar Müdürü, İmar Müdür Yardımcısı, Yapı Kontrol Şefi, Proje Kontrolörü görevinde bulundu. 2005 yılında Polatlı Belediyesine geçerek İmar ve Şehircilik Müdürü görevini yürüttü.2014-2020 yılları arasında Malatya Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanı görevini yaptı.2021 yılı Ekim ayı itibari ile Battalgazi Belediyesi Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

    Erol YİĞİT, evli ve üç çocuk babasıdır.

    • Fatih Engin PEPELER
     Fen İşleri Müdürü

     Fatih Engin PEPELER – Fen İşleri Müdürü

     1978 tarihinde Malatya doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Malatya ’da yaptı.

     2003 yılında Fırat Üniversitesi Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirdi. 2004 yılında askerliğini yedek subay olarak tamamladı.

     Çalışma hayatına, 2005 yılında Çalık Holding bünyesinde faaliyet gösteren Malatya İplik fabrikasında Makine Bakım Şefi olarak başladı.

     2006 yılından 2014 yılına kadar Malatya Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nde çalıştı. 2014 yılında Malatya Büyükşehir Belediyesi   Fen İşleri Dairesi Başkanlığında  görev yapmaya başladı. Görev yaptığı sürede görev sahası içerinde bulunan projelerde Kontrol Amiri ve Kontrol Mühendisi şef olarak görevlendirildi.

     Avrupa Birliği  IPA Programında, tamamı hibe olan, “Malatya Kuru Kayısı Lisanslı Depo ve Borsası Projesinin projelendirilmesi ve yapımı esnasında kontrol mühendisi ve satın alma sorumlusu olarak görev almıştır. Projenin  hâlihazırda uygulaması devam etmektedir.

     2021 yılı Ekim ayı itibari ile Battalgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürü olarak göreve başlamıştır.

     Bağlı Birimler

     • Etüt Proje Birimi
     • Evrak Kayıt ve Arşiv Birimi
     • Makine İkmal Birimi
     • Yapım İşleri Birimi
     • Yol Yapım ve Asfaltlama Birimi
     • Emrah ÇOBAN
      Park ve Bahçeler Müdürü

      Emrah ÇOBAN – Park Ve Bahçeler Müdürü

      1993 yılında Malatya Battalgazi İlçesinde doğdu. Eğitim hayatında sırasıyla; Gazi İlköğretim okulu ve Şehit Kemal Özalper Teknik Lisesi’nde okudu.

      2012 yılında İnönü Üniversitesi Ziraat Fakültesini kazandı. 2016 yılında Ziraat Mühendisi olarak mezun oldu.

      2019 yılında Yüksek Lisansını tamamlayarak Yüksek Ziraat Mühendisi unvanını almaya hak kazandı

      2016 yılından Battalgazi Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünde Ziraat Mühendisi olarak göreve başladı.

      2021 yılına kadar Battalgazi Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünde Saha Sorumlu Mühendisi olarak görev yaptı.

      2021 yılında Park ve Bahçeler Müdürü olarak görevlendirildi.

      Bağlı Birimler

      • Atölyeler Birimi
      • Yeşil Alan Planlama Birimi
      • Ambar Birimi
      • Evrak Kayıt, Arşiv ve Puantörlük Birimi
      • İsmet BİRATLI
       Zabıta Müdürü

       İsmet BİRATLI – Zabıta Müdürü

       1969 yılında Orduzu Aslantepe Mahallesinde doğdu. Ali Fevzi Ağan İlkokulu, Bahçebaşı Ortaokulu, Malatya Ticaret Lisesinden mezun oldu. İnönü Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Muhasebe Bölümü ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu. İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesinde Pedagojik Formasyon Eğitimini aldıktan sonra Pütürge Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı köy okullarında sınıf öğretmenliği yaptı.Kara Harp Okulunda askerlik görevini tamamladı. 1998 yılında Malatya Polis Okuluna girdi. Mersin, Diyarbakır ve Kayseri Emniyet Müdürlüklerine bağlı çeşitli birimlerde görev yaptı. 2012 yılında Orduzu Belediye Başkan Yardımcılığına atandı. 2014 yılında Büyükşehir Yasası çıkınca Battalgazi Belediyesine devrolundu ve bir yıl Zabıta Müdürlüğünü vekaleten yürüttü. Daha sonra tayin olduğu Malatya Tarım İl Müdürlüğünde bir yıl Araştırmacı olarak görev yaptıktan sonra Battalgazi Belediyesine tekrar ataması yapıldı ve Kültür Müdürlüğünde görev aldı. Halen Zabıta Müdürü olarak görev yapmaktadır. Orduzuspor Kulüp Başkanlığı ve Malatya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Yardımcılığı görevlerini yürütmektedir. Ayrıca çeşitli dernek ve kuruluşlarda gönüllü olarak çalışmaktadır. Çok sayıda toplum yararına projeler yapmış ve görev almış olup, evli ve üç çocuğu bulunmaktadır.

       Bağlı Birimler

       • Evrak Kayıt ve Arşiv Birimi
       • Zabıta Amirliği
   • Metin ÜNLÜ
    Başkan Yardımcısı

    Metin ÜNLÜ Belediye Başkan Yardımcısı

    1977 yılında Malatya’nın Battalgazi ilçesinde doğdu. İlköğretim, ortaöğretim ve lise eğitimini Malatya’da tamamlayan ÜNLÜ, Dumlupınar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat mühendisliği bölümünde 2000 yılında mezun oldu. 24 yılı aşkındır serbest Mühendislik yapan ÜNLÜ, 2014-2021 yılları arasında ise AK Parti Battalgazi İlçe Başkanlığında başkan yardımcılığı ve çeşitli görevler yürüten ÜNLÜ, evli ve 2 çocuk babasıdır. 2024 yılı Nisan ayı itibari ile Battalgazi Belediyesi Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

    • Salih DEMİR
     Emlak ve İstimlak Müdürü

     Salih DEMİR – Emlak ve İstimlak Müdürü

     18 Ocak 1975 yılında Hekiman İlçesi Yeşilpınar Köy’ünde doğdu. 1988 yılında Yeşilpınar İlkokulundan, 1993 yılında ise Hekimhan Lisesi’ nden mezun oldu. 1995 yılında girdiği Harran Üniversitesi’ nden 1997 yılında Harita Teknikeri unvanı ile mezun oldu.

     1997 yılından 2006 yılına kadar özel bir şirkette Harita Teknikeri olarak çalıştı.(imar uygulamaları,ifraz,tevhid,yola terk işlemleri,hali hazır harita,mera uygulamaları,plankote işlemleri)

     2006 yılında Tapu Kadastro Genel Müdürlüğüne bağlı Rize İli Pazar İlçesi Kadastro Müdürlüğünde göreve başladı. 2010 yılında Bandırma Tapu Müdürlüğüne atandı.Bu arada Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi, 2012 yılında görevde yükselme sınavı ile Tapu Müdür yardımcısı oldu. Çeşitli ilçelerde görev yapmış olup;son olarak Yeşiyurt Tapu Müdürlüğünde Tapu Müdür yardımcısı iken yine görevde yükselme sınavı ile Kuluncak Tapu Müdürlüğüne Tapu Müdürü olarak atandı,

     27.01.2021 tarihinde kurumlar arası geçiş ile Battalgazi Belediye Başkanlığı bünyesinde Emlak ve İstimlak Müdürü olarak atandı. Hâlâ bu görevini sürdürmekte olup Salih DEMİR askerlik görevini yapmış, evli ve iki çocuk babasıdır

     Bağlı Birimler

     • Görevleri
     • Emlak İstimlak Birimi
     • Evrak Kayıt ve Arşiv Birimi
     • Harita ve Arazi Birimi
     • Kentsel Dönüşüm Birimi
     • Numarataj ve Kent Bilgi Sistemi Birimi
     • Şuyulandırma ve Parselasyon Birimi

     Emlak ve İstimlak Müdürü Görevleri

     • İbrahim Utku SELÇUK
      İmar ve Şehircilik Müdürü

      İbrahim Utku SELÇUK – İmar ve Şehircilik Müdürü

      15 Ağustos 1985 yılında Malatya’ da doğdu. 1997 yılında Malatya Gazi İlkokulundan, 2003 yılında ise Malatya Anadolu Lisesi’ nden mezun oldu. 2005 yılında girdiği Konya Selçuk Üniversitesi’ nden 2009 yılında Harita Mühendisi unvanı ile mezun oldu.

      2010 yılında Adıyaman Akmercan Doğalgaz şirketinde Harita Mühendisi olarak çalıştı. 2011 yılında Malatya’da kendi kurduğu Selçuk Harita&Mühendislik firması ile Kamulaştırma Projeleri, İfraz, tevhid, yola terk işlemleri, plankote, kübaj hesabı, halihazır haritalar üretilmesi gibi projeler gerçekleştirdi. 2012 yılında Hatay İl Özel İdaresine devlet memuru olarak atandı. Köy Yerleşik Alan Sınır Tespiti ve Köy Yerleşme ve Gelişme Alanı uygulamalarında görev aldı.

      6360 sayılı kanun kapsamında Hatay İl Özel İdaresinin kapatılması ve Hatay İlinin Büyükşehir olması nedeni ile 01.04.2014 tarihinde Hatay Büyükşehir Belediyesine atandı ve İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı bünyesinde harita mühendisi olarak çalıştı.

      29.12.2014 tarihinde naklen atama ile Battalgazi Belediye Başkanlığı bünyesinde çalışmaya başladı. 27.04.2015 tarihinde Emlak ve İstimlak Müdürü olarak görevlendirildi.  09.04.2019 tarihinde İmar ve Şehircilik Müdürü olarak görevlendirildi. 28.07.2022 tarihi itibari ile de Kentsel Dönüşüm Müdürü olarak görevlendirilmiştir.

      İbrahim Utku SELÇUK askerlik görevini yapmış olup, evli ve bir çocuk babasıdır.

      • Yaşar KARATAŞ
       Muhtarlık İşleri Müdürü

       Yaşar KARATAŞ – Muhtarlık İşleri Müdürü

       1973 yılında Malatya’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi sırasıyla; Göller İlkokulu, İnönü Ortaokulu ve Fatih Lisesi’nde okudu. 1994 yılında Fırat Üniversitesi, Tarih bölümünde üniversite eğitimine başlayan Karataş, 1998 yılında Pedagojik Formasyon Belgesini de alarak mezun oldu.
       1998-2015 yılları arasında sırasıyla; Balaban/Gökderen, Tanışık, Pelitli, Alhanuşağı/Çakıran, Gülümuşağı/Başağaç, Yaygın ilkokullarında ve bazı özel dershanelerde öğretmenlik yaptı. Yerel bir gazetenin Yayın Koordinatörlüğü görevinde bulundu.
       2015 yılında Battalgazi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nde göreve başladı. 2020 yılında Muhtarlık ve Cenaze İşleri sorumlusu olarak görev aldı. 16.03.2022 tarihi itibari ile Battalgazi Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürü olarak görevlendirildi.
       Yaşar Karataş evli ve dört çocuk babasıdır.

       Bağlı Birimler

       • Muhtarlık İşleri Bilgi Sistemi Veri Hazırlama Birimi
       • Kenan Karaaslan
        Ruhsat ve Denetim Müdürü

        • İbrahim Utku SELÇUK
         Etüt ve Proje Müdürü

         İbrahim Utku SELÇUK – İmar ve Şehircilik Müdürü

         15 Ağustos 1985 yılında Malatya’ da doğdu. 1997 yılında Malatya Gazi İlkokulundan, 2003 yılında ise Malatya Anadolu Lisesi’ nden mezun oldu. 2005 yılında girdiği Konya Selçuk Üniversitesi’ nden 2009 yılında Harita Mühendisi unvanı ile mezun oldu.

         2010 yılında Adıyaman Akmercan Doğalgaz şirketinde Harita Mühendisi olarak çalıştı. 2011 yılında Malatya’da kendi kurduğu Selçuk Harita&Mühendislik firması ile Kamulaştırma Projeleri, İfraz, tevhid, yola terk işlemleri, plankote, kübaj hesabı, halihazır haritalar üretilmesi gibi projeler gerçekleştirdi. 2012 yılında Hatay İl Özel İdaresine devlet memuru olarak atandı. Köy Yerleşik Alan Sınır Tespiti ve Köy Yerleşme ve Gelişme Alanı uygulamalarında görev aldı.

         6360 sayılı kanun kapsamında Hatay İl Özel İdaresinin kapatılması ve Hatay İlinin Büyükşehir olması nedeni ile 01.04.2014 tarihinde Hatay Büyükşehir Belediyesine atandı ve İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı bünyesinde harita mühendisi olarak çalıştı.

         29.12.2014 tarihinde naklen atama ile Battalgazi Belediye Başkanlığı bünyesinde çalışmaya başladı. 27.04.2015 tarihinde Emlak ve İstimlak Müdürü olarak görevlendirildi.  09.04.2019 tarihinde İmar ve Şehircilik Müdürü olarak görevlendirildi. 28.07.2022 tarihi itibari ile de Kentsel Dönüşüm Müdürü olarak görevlendirilmiştir.

         İbrahim Utku SELÇUK askerlik görevini yapmış olup, evli ve bir çocuk babasıdır.

   • Muammer Zafer
    Başkan Yardımcısı

    Muammer ZAFER Belediye Başkan Yardımcısı
    1973 yılında Baskil’de doğdu. İlk öğrenimini Gazi İlkokulu, orta okulu Atatürk Ortaokulu, Lise öğrenimini Fatih Lisesinde tamamladı. İnönü Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden 1998 yılında, İnönü Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat Ana Bilim Dalında Yüksek Lisans yaparak 2002 yılında mezun oldu. 1998 yılında Şanlıurfa Defterdarlığında Milli Emlak Memuru olarak göreve başladı. Malatya Vergi Dairesi Başkanlığında Gelir Uzmanı olarak görev yaptı. Maliye Bakanlığı Maliye Mesleki Eğitim Kurs Müdürlüğünde “Gelir Bölümü” Vergi Konuları ile ilgili olarak 9 ay süreyle eğitim gördü. 13/05/2014 – 02/05/2019 tarihleri arasında Yeşilyurt Belediyesinde Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. 02/05/2019 tarihinden itibaren Battalgazi Belediyesinde Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

    Muammer ZAFER evli ve iki çocuk babasıdır.

    • Hüseyin Serçe
     Basın Yayın Müdürü

     Hüseyin Serçe – Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü

     1983 yılında Malatya ili, Battalgazi ilçesi, Bahri (Erenli) Mahallesinde doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Erenli İlköğretim Okulunda, Lise öğrenimini Kale İzollu Lisesinde, Lisans öğrenimini Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde ve Yüksek Lisans öğrenimini İnönü Üniversitesi Sağlık İşletmeleri Yöneticiliği Bölümünde, “Belediye Gelirleri ve Kullanım Alanları” üzerine tezini tamamlayarak yapmıştır.

     Çalışma hayatına 2006 yılında Erenli Belediye Başkanlığı’nda başlamış olup, aynı belediyede başta Mali Hizmetler Müdürlüğü olmak üzere, Yazı İşleri Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü gibi diğer tüm müdürlüklere de birlikte vekaleten bakmıştır. EBYS, Bütçe ve Muhasebe, İhale Mevzuatı, Personel Özlük ve Yazı İşleri, Bilgisayar İşletmenliği Operatör Programı ve RE-Organizasyon İSO gibi çeşitli eğitimlere katılmıştır.

     6360 sayılı kanun ile Erenli Belediyesi’nin tüzel kişiliğinin kaldırılması sonucu,2014 yılı mart ayında Battalgazi Belediyesi’ne geçiş yapmıştır. 2015 yılı mayıs ayı itibariyle Yazı İşleri Müdürü olarak atanmış olup, halen görevini sürdürmektedir. 2024 yılı nisan ayı itibariyle Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak atanmış olup, halen görevini sürdürmektedir.

     Hüseyin SERÇE evli ve iki çocuk babasıdır.

     • Abuzer ÖZYAY
      Bilgi İşlem Müdürü

      Abuzer ÖZYAY – Bilgi İşlem Müdürü

      1985 yılında Malatya da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini sırası ile Orduzu Ata İlköğretim Okulu, Battalgazi İmam Hatip Lisesi ve Fatih Lisesi’nde (YDA) tamamladı. 2008 yılında Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden Bilgisayar Mühendisi olarak mezun oldu.

      2008-2010 yılları arasında çeşitli yazılım firmalarında çalıştıktan sonra merkezi atama ile 2010 yılında Şırnak Üniversitesi’ ne ataması gerçekleştirildi. 2010 – 2014 yılları arasında Şırnak Üniversite Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığında çeşitli kademelerde görev aldıktan sonra 2014 yılında Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’ne naklen tayin oldu. MASKİ Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığında sistem tarafında çalıştıktan sonra Yazılım Şube Müdürlüğü görevini vekâleten yürüttü. 2019 – 2021 yılları arasında Malatya Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığında görev aldı. 2021 Mayıs ayı itibari ile Battalgazi Belediyesi Bilgi İşlem Müdürü olarak göreve başlamıştır.

      Abuzer ÖZYAY hala bu görevini yürütmekte olup evli ve bir çocuk babasıdır.

      Bağlı Birimler

      • Teknik Birim
      • Network Birimi
      • Yazılım Birimi
      • Evrak Kayıt ve Arşiv Birimi
      • Ali ADIYAMAN
       Mali Hizmetler Müdürü

       Ali ADIYAMAN – Destek Hizmetleri Müdürü

       1975 yılında Malatya’ da doğdu. İlkokul öğrenimini Hanımınçiftliği ilkokulunda, Orta ve Lise öğrenimini Malatya İmam Hatip Lisesinde tamamladı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümünden mezun oldu. İş hayatına 1997 yılında Malatya Pütürge ilçesi Tepehan Belediyesi’nde Muhasebeci olarak başladı. 11 yıl Muhasebeci olarak görev yaptıktan sonra 2008-2014 yılları arasında Tepehan Belediyesi’nde Mali Hizmetler Müdür Vekili olarak görev yaptı. 2007 yılında 5018 sayılı Kamu Mali Yönetimi kapsamında Maliye Bakanlığının düzenlemiş olduğu Muhasebe Yetkilisi Sınavında Başarı göstererek Muhasebe Yetkilisi Sertifikası’na hak kazandı.

       6360 sayılı Büyükşehir Yasası ile yeniden yapılanma sürecinde 2014 – 2015 tarihleri arasında Pütürge Belediyesi Destek Hizmetleri Müdür Vekili olarak görev yaptı. 2015 tarihinde Battalgazi Belediyesine Ayniyat Saymanı olarak geçiş yaptı.

       13.03.2023 Tarihinde Battalgazi Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürü olarak göreve başlamıştır.2024 Nisan Ayında Mali Hizmetler Müdürü olarak atanmış olup, halen görevini sürdürmektedir.

       Ali ADIYAMAN, evli ve 3 çocuk babasıdır.

       • Serhat KOÇAK
        Strateji Geliştirme Müdürü

        Serhat KOÇAK Strateji Geliştirme Müdürü

        2003 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümünde mezun oldu. 2019 yılında İstanbul Okan Üniversitesi Patlayıcı Mühendisliği Bölümünde Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. 2003-2007 yılları arasında özel sektörde üstyapı ve altyapı inşaat projelerinde görev almıştır.2007-2015 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Avrupa Yakası Raylı Sistem Müdürlüğünden de  Taksim Unkapanı – Unkapanı Yenikapı Metro Hatlarında ve Haliç Metro Geçiş Köprüsü Projesinde Kontrol Mühendisliği  olarak görev almıştır. Aynı zamanda Raylı Sistem Hatlarının ihale komisyonları ve sözleşme, şartname hazırlanması çalışmalarında görev aldı. Haziran 2015- Eylül 2016 yılları arasında Malatya Büyükşehir Belediyesinde Genel Sekreter Danışmanı ve Kontrol ve Koordinasyon Şube Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 2016-2022 tarihleri arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Avrupa Yakası Raylı Sistem Müdürlüğünde Kirazlı-Halkalı Metro Hattında Kontrol Amiri ve Müdür Yardımcısı olarak projenin tüm aşamalarında görev almıştır. Eşzamanlı olarak Yenikapı Atatürk Havaalanı Metro Hattı ve Esenler Yerleşkesi Kapasite Artırımı işinde Müdür Yardımcısı olarak görev almıştır. 28.07.2022  tarihinde Battalgazi Belediyesinde  İmar ve Şehircilik Müdürü olarak görev yaptı. 2024 yılı mayıs ayı itibariyle Strateji Geliştirme Müdürü olarak atanmış olup, halen görevini sürdürmektedir.

        Evli ve iki çocuk babasıdır.

   • İsmet Sarıgül
    Başkan Yardımcısı

    İsmet SARIGÜL Belediye Başkan Yardımcısı
    17.07.1968 tarihinde Malatya ili Battalgazi ilçesi Hanımın çiftliğinde doğdu. İlköğrenimini Hanımınçiftliği İlkokulunda, Orta ve Lise Öğrenimini Malatya İmam-Hatip Lisesinde ve Üniversite öğrenimini ise Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamladı. 15.11.1993 tarihinde Hanımınçiftliği Belediyesinde göreve başladı. 2008-2010 yılları arasında Malatya Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünde görev aldı. 2010 yılı Ekim ayında Hanımınçiftliği Belediyesinde Başkan Yardımcılığı görevine başlayan Sarıgül, 6360 sayılı kanun kapsamında, Battalgazi Belediyesine Başkan Yardımcısı olarak atandı. Kurucu Temizlik işleri Müdürü olarak görev yaptı. 2015-2016 yılları arasında Malatya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde Araştırmacı olarak çalıştı. 2016 yılı haziran ayında Battalgazi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü görevine başladı. 15.04.2019 tarihinden itibaren Battalgazi Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

    İsmet SARIGÜL, evli ve üç çocuk babasıdır.

    • Ali AYDOĞAN
     Temizlik İşleri Müdürü

     Ali AYDOĞAN – Temizlik İşleri Müdürü

     1963 tarihinde Malatya ili Battalgazi ilçesinde doğdu. Eğitim hayatına sırasıyla; Selçuk İlköğretim okulu, Eski Malatya Lisesinde okudu.

     1993 yılında ilk iş hayatına Eski Malatya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünde memur olarak başladı. 4 yıl Fen İşleri Müdürlüğünde görev yapan Aydoğan, 2005 yılına kadar Mali Hizmetler Müdürlüğünde Tahsildar olarak görevine devam etti. 2005 yılı itibari ile Zabıta Müdürlüğünde Zabıta olarak çalıştı. 2 yıl sonra Zabıta Amiri oldu. Bu arada Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğünde vekil müdür olarak görevini yürüttü. 2015 Şubat ayında Zabıta Müdürü olarak görev aldı. 2015 Eylül ayıyla birlikte Temizlik İşleri müdürlüğüne atanarak görevini devam ettirmektedir.

     Ali Aydoğan, evli ve 3 çocuk babasıdır.

     Bağlı Birimler

     • Görevleri
     • Çevre Kontrol Birimi
     • Çevre Temizlik Birimi
     • Cebrail Karadeniz
      Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü

      Cebrail KARADENİZ Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü

      1976 yılın’ da Battalgazi ilçesi, Hatunsuyu Mahallesin de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Hatunsuyun da tamamladı. Üniversite öğrenimini Elazığ, Fırat Üniversitesi, Veterinerlik Fakültesinde 2005 yılında tamamladı, 30 Mart 2006, 30 Mart 2007 tarihleri arasında ilk bir ay Bursa, Gemlik Askeri Veteriner Okulunda Yedek Subay Adayı olarak, kalan on bir ayı ise Erzurum, Palandöken, 4. Zırhlı Tugay Komutanlığında Gıda Kontrol ve Hijyen Subayı olarak vatani görevini tamamladı. Mart 2007 ile Aralık 2012 tarihleri arasında veteriner hekim kliniği açarak, serbest veteriner hekim olarak çalıştı. 2012 Aralık ayında, Hatunsuyu Belediyesinde Veteriner Hekim kadrosunda görev almaya başladı. 2014 yılında Malatya’nın Büyükşehir olması ve belde belediyelerinin kapanması ile Battalgazi Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğünde Veteriner Hekim olarak göreve başladı. 24.04. 2024 tarihi itibariyle Battalgazi Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü olarak atanmış olup, halen görevini sürdürmektedir.

      Cebrail Karadeniz Evli ve 2 çocuk babasıdır.

      • Yusuf BÜYÜK
       Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü

       Yusuf BÜYÜK İnsan Kaynakları Müdürü

       1975 yılında Baskil’de doğdu. Lise öğrenimini Fatih Lisesinde tamamladı. İnönü Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Yönetim ve Organizasyon Bölümünü Yüksek Lisans yaparak 2012 yılında mezun oldu. 1997-2009  yılları arasında Kırklareli Kadastro Müdürlüğünde Kadastro Teknikeri olarak göreve başladı.2009 Mart-2009 Kasım ayları arasında Gönen Tapu Müdürlüğünde Tapu Sicil Müdür Yardımcısı olarak aldı. 2009 Kasım-2014 Mart ayları arasında Malatya Tapu Müdürlüğünde Tapu Sicil Müdür Yardımcısı olarak görev aldı. 2014 Mart-2014 Eylül ayları arasında Battalgazi Tapu Müdürlüğünde Tapu Sicil Müdür Yardımcısı olarak görev aldı.2014 Eylül- 2014 Ekim Van Tapu Kadastro Genel Müdürlüğünde Bölge Müdür Yardımcısı olarak görev Aldı. 2014 Kasım-2018 Temmuz ayları arasında Arguvan Tapu Müdürlüğünde Tapu Müdürü olarak görev aldı.2018 Temmuz-2024 Mayıs ayları arasında Kale Tapu Müdürlüğünde Tapu Müdürü olarak görev aldı. 02/05/2024 tarihinden itibaren Battalgazi Belediyesinde İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü olarak görev yapmaktadır.

       • Yusuf BÜYÜK
        Kültür ve Sosyal İşler Müdürü

        Yusuf BÜYÜK İnsan Kaynakları Müdürü

        1975 yılında Baskil’de doğdu. Lise öğrenimini Fatih Lisesinde tamamladı. İnönü Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Yönetim ve Organizasyon Bölümünü Yüksek Lisans yaparak 2012 yılında mezun oldu. 1997-2009  yılları arasında Kırklareli Kadastro Müdürlüğünde Kadastro Teknikeri olarak göreve başladı.2009 Mart-2009 Kasım ayları arasında Gönen Tapu Müdürlüğünde Tapu Sicil Müdür Yardımcısı olarak aldı. 2009 Kasım-2014 Mart ayları arasında Malatya Tapu Müdürlüğünde Tapu Sicil Müdür Yardımcısı olarak görev aldı. 2014 Mart-2014 Eylül ayları arasında Battalgazi Tapu Müdürlüğünde Tapu Sicil Müdür Yardımcısı olarak görev aldı.2014 Eylül- 2014 Ekim Van Tapu Kadastro Genel Müdürlüğünde Bölge Müdür Yardımcısı olarak görev Aldı. 2014 Kasım-2018 Temmuz ayları arasında Arguvan Tapu Müdürlüğünde Tapu Müdürü olarak görev aldı.2018 Temmuz-2024 Mayıs ayları arasında Kale Tapu Müdürlüğünde Tapu Müdürü olarak görev aldı. 02/05/2024 tarihinden itibaren Battalgazi Belediyesinde İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü olarak görev yapmaktadır.

  • Samet AVCU
   Özel Kalem Müdürü

   Samet AVCU Özel Kalem Müdürü

   BAĞLI BİRİMLER

   • Evrak Kayıt ve Arşiv Birimi
   • Sekreterya
   • Temsil Tören Ağırlama Birimi

   Özel Kalem Müdürü Görevleri